Ubytování

Chalupa je oplocená, s malou zahrádkou, ohništěm a venkovním posezením. Na zahradu lze vyjít dveřmi přímo ze světnice. Parkování pro hosty je hned u chalupy (pro 5 – 6 aut). V chalupě je lyžárna, místnost pro kola a pro kočárky.

Pro nejmenší je připravena dětská židlička, vanička, houpačky a pískoviště. V chalupě jsou k zapůjčení 2 cestovní postýlky.

Chalupa je nekuřácká.

Pokoje

Kapacita chalupy je 13 lůžek, možnost 4 přistýlek (nafukovací matrace). Všechny pokoje jsou umístěné v prvním patře, foto viz. Fotogalerie

  • 4lůžkový pokoj s koupelnou (záchod, sprchový kout a vana)
  • 3lůžkový pokoj s koupelnou (záchod, sprchový kout
  • 2 x 3lůžkový pokoj (jeden z pokojů je průchozí) s koupelnou (záchod, sprchový kout)

Povlečení a ručníky jsou v ceně ubytování.

Světnice a kuchyně

Nově zrekonstruovaná kuchyně je součástí světnice. Mezi vybavení patří sporák, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka a lednice. V prostorné světnici je velký jídelní stůl, krb a posezení. K dispozici je televize, rádio s CD přehrávačem a internet (WIFI). V přízemí je také samostatný záchod. V létě se dá přímo ze světnice vyjít na zahradu, kde je posezení a ohniště.

Okolí a služby v Kašperských Horách

Dostupnost veškerých služeb je na náměstí, 5 min chůze od chalupy. Na náměstí je samoobsluha COOP (otevřeno kromě všedních dnů v sobotu dopoledne, v sezóně i v neděli), několik „vietnamských“ obchůdků s potravinami, několik restaurací, cukrárna, kavárna, nově i pražírna kávy a pivovar. Dále zde můžete najít muzeum hraček, historických motocyklů, pivovarnictví, muzeum Šumavy a informační středisko. Přímo v Kašperských Horách je také lékárna, pošta a zdravotní středisko.

Nedaleko náměstí je dětské hřiště. V zimě skiareál s umělým zasněžováním a upravované běžecké stopy. Pokud máte chuť, můžete z Kašperských Hor dojít pěšky až na hrad Kašperk.

Nezapomeňte si včas rezervovat váš pobyt u nás! Přejeme Vám příjemný pobyt a Šumavě zdar!